Aikataulu

Kellonaika Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
8-9  Vesijumppa
(7:30 – 8:30)
9-10 Kiertoharjoittelu
seniorijumppa
10-11
11-12 Yhdistys*
Artroosi-ryhmä
(10:30-11:30)
12-13 Yhdistys*
Diabetes a)

(12.45-13.45)
13-14
14-15 Yhdistys*
Yksityinen tunti
(13.30-14.30)
Yhdistys*
Diabetes b)

(14.00-15.00)
15-16 Yhdistys*
Yksityinen tunti
(15.30-16.30)
16-17
17-18 Yksityinen tunti
(16:45 – 17:45)
 Kunto 55+
18-19 Kuntoryhmä
(18:00-19:00)
FysioPump
(18:00-19:00)
Yksityinen tunti
19-20 PhysioPilates
(19:15-20:15)
Toiminnallinen harjoittelu
(19:15-20:15)
Yksityinen tunti

Yhdistys*
Ilmoittautuminen ryhmään tapahtuu yhdistyksen yhteyshenkilön kautta.

Hinnat:
150 € kaudesta kuntoryhmissä.
Eläkeläisille 120 € kaudesta kuntoryhmissä.
Vesijumppa    180 € kaudesta tai 15 €/kerta.
Kuntosali 10x  60,00 tai 45,00 kuukaudessa, vuodessa 380,00

Huom!
Seuraamme ohjeistuksia koronapandemiaan liittyen.
Käytä kasvosuojusta kun saavut Fysiopalveluun. Jumpan aikana pidä turvaväli ja käytä desi-aineita ohjeistuksen mukaisesti.

Ota oma pyyhe mukaan alustan suojaksi kun tehdään harjoitteita matolla.

Kuntoryhmä: monipuolinen harjoittelu isoilla/pienillä välineillä.

Vesijumppa: monipuolinen vesijumppa. Hyvä alku viikolle.

PhysioPilates: Keskivartalon voima + liikkuvuuus ja rentoutus.

FysioPump: Kunto- ja voimaharjoittelu painoilla.

Toiminnallinen harjoittelu: on koko kehoa monipuolisesti kuormittava yhdistelmätreeni.